Strona głównaAktualnościSATORI NA ICHIBAN IKO POLISH OPEN

SATORI NA ICHIBAN IKO POLISH OPEN

Sezon startowy w 2024 rozpoczęliśmy od udziału w ICHIBAN IKO Polish Open Cup. Ponad 400 zawodników z 9 państw Europy rywalizowało na matach tego turnieju. Wśród nich 3 -osobowa reprezentacja ChSKK SATORI. Rewelacyjnie zaprezentował się Fabian Nafalski, który w kata po bardzo dobrym wykonaniu w turze eliminacyjnej jak i finałowej zajął 3.miejsce a w kumite był niepokonany i został zwycięzcą swojej kategorii. Walka finałowa stoczona przez Fabiana była dosyć krótką walką, gdyż już po kilku sekundach przeciwnik dosyć wyraźnie odczuł mocne Shita-tsuki na wątrobę, co dało wazari. Następnie po kilku chwilach Fabian „posadził” swojego rywala pięknym i mocnym Ushiro-geri na naruszoną już wątrobę co dało ippon.

Dawid Wurszt natomiast bardzo ładnie zaprezentował się w kata i po dwóch turach zajął również 3.miejsce. I trzeci z zawodników SATORI Adam Wójtowicz stoczył bardzo wyrównaną walkę lecz przez decyzję sędziów przegrał i nie wszedł do strefy medalowej. W kata natomiast w bardzo licznie obsadzonej kategorii bo w ilości 19 zawodników otarł się o podium i zajął 4.miejsce różnicą 0.2 punkta. Generalnie występ Satorian można śmiało uznać za bardzo dobry czego im serdecznie gratulujemy!