Strona głównaAktualnościREWELACJA NA MAZOVII

REWELACJA NA MAZOVII

Spektakularny występ zawodników ChSKK SATORI w Piasecznie na XI IKO MAZOVIA CUP 2024.

W dniu dzisiejszym Satorianie na tym turnieju zdobyli łącznie 15 pucharów a tym samym Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI na startujace 43 kluby i około 400 zawodników zajęła drużynowo 2.miejsce!!! Jest to wielki sukces, tym bardziej, że od pierwszego miejsca dzieliło nas tylko 2 punkty. Zasługą takiego sukcesu są wszyscy startujący, którzy zajęli odpowiednio poszczególne miejsca:

KATA

2.miejsce – Oliwia Zalichta, Tycjan Bielak, Fabian Nafalski.

3.miejsce – Adam Wójtowicz

KUMITE

1.miejsce – Rozalia Bielak, Tycjan Bielak, Mateusz Hurko, Fabian Nafalski

2.miejsce – Lena Pilipczuk, Davyd Babiak, Dawid Wurszt, Bartosz Pachuta,

3.miejsce – Marzena Łatka, Oliwia Zalichta, Adam Wójtowicz.

Kacper Krukowski i Szymon Grabowski tuż poza podium.

Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się rewelacyjnie a walki w ich wykonaniu były pełne emocji.

Wisienką na torcie było wyróżnienie dla Fabiana Nafalskiego za najlepszego zawodnika turnieju! Gratulujemy!