Strona głównaAktualnościZAWODY NA PODKARPACIU

ZAWODY NA PODKARPACIU

Wracamy z kolejnego, dobrze zorganizowanego turnieju w Dukli. 137 zawodników z 13 klubów stanęło na macie do rywalizacji. ChSKK SATORI również nie zabrakło. Nasi wojownicy stoczyli wyrównane boje, a tym samym zdobyli miejsca medalowe. W kategorii kata:1 miejsce Zuzanna Jaszczuk3 miejsce Jakub Grzegorzewski, Fabian Nafalski.W kategorii kumite:1 miejsce Zuzanna Jaszczuk2 miejsce Bartosz Pachuta, Dawid Wurszt3 miejsce Kinga Radzichowska (debiut), Rozalia Bielak, Tycjan Bielak, Tymon Ferenc, Jakub Grzegorzewski. Pozostali zawodnicy pomimo nawet wygranej pierwszej walki nie zdołali przebić się do strefy medalowej. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 6 miejsce. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy. Wyjazd na turniej był sfinansowany przez Gmina Chełm, dziękujemy.