TURNIEJ KLUBOWY

W sobotę, 18.02.2023 w Szkole Podstawowej w Żółtańcach odbył się Turniej Klubowy z okazji 5-lecia Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin SATORI pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Chełm Pana Wiesława Kociuby, który dokonał otwarcia zawodów w spektakularny sposób rozbijając pustak. Zawody zgromadziły blisko 80 zawodników i rozegrane zostały w kategorii kumite. Wszyscy uczestnicy zdobyli medale a w większości przypadków były to pierwsze trofea zdobyte na tatami. Niewątpliwą ozdobą Turnieju było wykonane przez Carving- Dekoracje z Owoców i Warzyw Agnieszka Mielniczuk logo naszego klubu. Oprócz tego dzieci mogły rozkoszować się pysznymi ciastami upieczonymi przez rodziców. A na koniec wjechał piękny tort wykonany przez senpai Marzenę Łatka.

Dziękujemy Gmina Chełm za pomoc w organizacji turnieju, wszystkim rodzicom za stworzenie kącika kulinarnego, sędziom dla których był to debiut w tej roli, wszystkim osobom zaangażowanym w sprawny przebieg zawodów oraz Dyrekcji i personelowi Szkoły Podstawowej w Żółtańcach za pomoc i udostępnienie sali. Osu!

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutube.com%2Fplaylist%3Flist%3DPLYzQBvYcGX5ynvMJbXzXJ9iWAGwlGIeqv%26fbclid%3DIwAR3xqCvhmhFir4nHgB1Pux7EjE01e0VtkCUiBGjLxTu2yO7dS7l6s59VHvI&h=AT3d7o7ZQQhHD7ga-yz1qiYDndX5lmbjQeO7qjPqS63MlUi4La1ELa6wIU_2ZEjb0nZjfCj1e2hzt9sr_QvYzPWWqCVkFeV8XGKE4y8auN7rtKUICghDK0jrW8E8p6YJjJmlug

Sensei
Senseihttp://satorichelm.pl
sensei Bartłomiej Zakrzewski 3 dan - trener I klasy karate - instruktor samoobrony - ratownik KPP
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Polecamy

spot_img