Miniony weekend upłynął w formie szkoleń sędziowskich oraz przygotowań zawodników do zbliżających się Mistrzostw Europy. Tradycyjnie, w górskiej miejscowości Murzasichle odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej oraz Konferencja Sędziowska. Zawodnicy szlifowali formę pod okiem utytłowanych trenerów pracując nad siłą, szybkością i wydolnością. Natomiast zawodnicy startujący w konkurencji kata dopieszczali obowiązujące ich układy. Sędziowie doskonalili swój warsztat, tak aby wydawane przez nich werdykty były jak najbardziej trafne. W tym wydarzeniu Chełmską Szkołę Karate Kyokushin SATORI reprezentowali: sensei Bartłomiej Zakrzewski i Wojciech Kłodnicki oraz senpai Marzena Łatka, Aleksandra Ossolińska, Michał Łatka, Szymon Grabowski I Marcel Rojek. Takie wydarzenia jak te są bardzo potrzebne i sprawiają, że poziom wszystkich uczestników w sposób bardzo widoczny wzrasta. Organizatorem wydarzenia był Polski Związek Kyokushin IKO POLAND.









