Strona głównaAktualnościSZCZĘŚLIWA SOBOTA

SZCZĘŚLIWA SOBOTA

Ubiegła sobota stała pod szyldem dwóch dużych turniejów Karate Kyokushin. Pierwszym z nich był VIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość w którym udział wzięło 13 zawodników z ChSKK SATORI przywożąc łącznie 15 medali. Poszczególne miejsca zajęli:

KATA

2.miejsce – Zofia Wasiuk, Rozalia Bielak, Tycjan Bielak,

3.miejsce – Dawid Wurszt, Adam Wójtowicz.

KUMITE

1.miejsce – Rozalia Bielak, Szymon Grabowski

2.miejsce – Zofia Wasiuk, Tycjan Bielak, Dawid Wurszt, Damian Jasiński,

3.miejsce – Maja Bortnik, Bartosz Pachuta, Oliwier Czuba, Seweryn Niedziałkowski. Organizatorem zawodów był Zamojski Klub Karate Kyokushin z Shihan Krzysztof Policha na czele, a udział wzięło około 240 zawodników.

Drugim zaś turniejem był rozegrany w Ciechanowie XII Turniej Katate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów, gdzie na start zgłosiło sie ponad 280 zawodników. Skromna, bo 4-osobowa reprezentacja SATORI pokazła klasę i zdobyła 5 medali z czego 3 razy złoto, srebro (tylko dlatego, że finał był nasz Oliwia – Lena) i brąz w kata gdzie na 24 zawodników w połączonych w sumie 4 kategoriach Młodzik, Junior Młodszy oraz chłopcy i dziewczęta.

1.miejsce zajęli: Lena Pilipczuk, Mateusz Hurko i Fabian Nafalski, 2. natomiast zajęła Oliwia Zalichta oraz 3 w kata. Udział w tych turniejach pokazał, że zawodnicy SATORI reprezentują wysoki poziom i zaliczają się do czołówki ogólnopolskiej. Gratulujemy!!!

Dziękujemy Gminie Chełm za wsparcie finansowe wyjazdu a rodzicom za pomoc techniczną, osu!