Strona głównaAktualnościNAGRODY DLA ZAWODNIKÓW

NAGRODY DLA ZAWODNIKÓW

W piątek 16.12.2022r. w Urzędzie Gminy Chełm zdobywca 1.miejsca podczas Pucharu Europy w Karate Kyokushin w Myślenicach Mateusz Hurko został nagrodzony przez Wójta Gminy Chełm Pana Wiesława Kociubę, zastępcę Wójta Pana Lucjana Piotrowskiego oraz Dyrektora Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Pana Ryszarda Mielniczuka.

Mateusz ma niespełna 12 lat i w swojej kilkuletniej przygodzie z Karate Kyokushin zdobył ogrom pucharów i medali na zawodach rangi ogólnopolskiej. Ponad 30 razy stawał na najwyższym stopniu podium wygrywając swoje pojedynki zazwyczaj przed czasem. Zdobyte trofeum na Pucharze Europy jest najlepszym osiągnięciem Mateusza i mamy nadzieję, że nie ostatnim.

Nagrodą Wójta Gminy Chełm został również wyróżniony Fabian Nafalski, który osobiście nie mógł odebrać nagrody a w jego imieniu wyróżnienie odebrał sensei Bartłomiej Zakrzewski. Fabian w Pucharze Europy zajął 2.miejsce.

W dniu 29.12.2022 zawodniczka ChSKK SATORI Lena Pilipczuk została nagrodzona przez Burmistrza Miasta Rejowiec Fabryczny Pana Stanisława Bodysa za osiągniecia sportowe i działalność uczniowską. Lena podczas Pucharu Europy zajęła 3.miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów, osu!