Strona głównaAktualnościME W WARNIE I 3 MIEJSCE ROZALII

ME W WARNIE I 3 MIEJSCE ROZALII

W dniach 11-12.06.2022 odbyły się 35 Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin Varna 2022 (Bułgaria), w których udział wzięło 534 zawodników z 22 państw .ChSKK SATORI reprezentowało pięcioro zawodników z których najlepiej wypadła Rozalia Bielak w kat. 12-13 lat -45 kg. Po stoczonej walce z reprezentantką Turcji Rozalia zajęła 3.miejsce a tym samym zdobyła brązowy medal. Rewelacyjny występ odnotował młodszy brat Rozalii – Tycjan, który po dwóch wygranych walkach z Bułgarem i Austriakiem w trzeciej musiał uznać wyższość zawodnika z Ukrainy (zwycięzcy kategorii) a tym samym zajął 5.miejsce. Godnym uwagi jest fakt, że była to jedna z najbardziej obsadzonych kategorii w której startowało 24 zawodników. Gratulacje należą się również pozostałym zawodnikom SATORI -Patrycji Mielniczuk, Fabianowi Nafalskiemu i Dawidowi Wurszt, którym szczęście nie dopisało i musieli pogodzić się z porażką pomimo wyrównanych i mocnych pojedynków. Sędzią podczas kategorii KATA i KUMITE był sensei Bartłomiej Zakrzewski. W poniedziałek odbyło się seminarium szkoleniowe, poprowadzone przez Shihan Katsuhito Gorai na którym również sensei Bartek był obecny. Podziękowania natomiast należą się rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu i doping podczas zawodów. Osu!