Strona głównaAktualnościMistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Chełmie

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Chełmie

Udany występ zawodników ChSKK SATORI na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Chełmie, którzy spośród około 360 uczestników zajęli poszczególne miejsca: Oliwia Wyrostek 2 miejsce w kategorii junior +60 kg, Patrycja Mielniczuk 3 miejsce w kategorii junior – 60 kg, Aleksandra Jaszczuk 7 miejsce w kategorii młodzik – 40kg. 5.miejsce w kata zajęła Lena Walczuk i Dawid Wurszt. Pozostali zawodnicy Dagmara Kozak, Julia Łopąg, Amelia Kaszczuk, Jakub Olasek, Oliwia Urbańska, Jakub Grzegorzewski, Julia Nowak, Sebastian Kilar, Wiktoria Kaniewska, Lena Walczuk, Natalia Błaszczuk, Dawid Wurszt uplasowali się poza strefą medalową pomimo zaciętych walk.