Kalendarz

 

Kalendarz imprez Kyokushin 2020  IKO i PZK 

Black Belt Seminar 04 stycznia Lublin
Puchar Wójta Gm. Kąkolewnica 25 stycznia Kąkolewnica
Sparingi międzyklubowe 25 stycznia Piaseczno
Wagowe Mistrzostwa USA 26 stycznia Los Angeles
IKO Fighters Camp 28.02 – 1.03  Nałęczów
MM Zachodniego  7 marca  Nowy Tomyśl 
MM Wschodniego  8 marca  Chełm 
MM Dolnośląskiego bez MMM  14 marca Nysa 
Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych  14 marca Radzyń Podlaski
MM Śląskiego + MMM  15 marca  Katowice 
MM Południowego  21 marca Kraków 
Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel  28 marca Chodel
Mazovia Cup 04 kwietnia Piaseczno
International Karate Friendships 10 – 11 kwietnia Tokio
Turniej o Puchar Wójta gminy Łabunie 18 kwietnia  Łabunie 
Turniej IKO III Memoriał M.Oyamy (30-lecie DKSKK) 18 kwietnia Dzierżoniów
MP Wagowe seniorów  25 kwietnia  Ząbkowice Śląskie 
Zgrupowanie Kadry IKO 30.04 – 03.05  COS Zakopane
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKO  09 maja Pniewy
ME IKO open 23 – 24 maja  Lyon / Francja 
Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin 30 maja  Ruda Śląska
V Turniej Karate Kyokushin IKO  30 maja  Białystok
MP Akademickie  6 czerwca  Kraków 
Bieg Kwitnącej Wiśni 7 czerwca Zalew Zemborzycki
V IKO Przełęcz Cup 06 czerwca  Dukla
Wagowe MŚ Kobiet i Mistrzostwa Ameryk 20 czerwca  Nowy Jork / USA
Seminarium kata z Shihan Ito 02 – 04 lipca  Bukowina Tatrzańska
IKO Poland Summer Camp 13 – 16 sierpnia  Lublin
Entry Camp  23-28 sierpnia  Bardo
V IKO Upper Silesia Cup  19 września  Siemianowice Śląskie 
Kurs Instruktor Karate 20 – 27 września  Lublin 
Ogólnopolski Turniej IKO 26 wrzesnia Dukla
XIV Ogólnopolskie Seminarium KK 2 – 3 pażdziernika Dzierżoniów
Turniej o Puchar Wójta Gminy Zamość  03 października Zamość
X Turniej KK o Puchar Prezydenta M. Ciechanów 10 października  Ciechanów
MP Open sen i MP jun mł 17 października  Jasło 
IKO Polish Open 24 Października  Ostróda
IKO Podlasie Cup  31 października Białystok
MP Młodzieżowców 7 listopada  Zielonka 
Mistrzostwa Europy Open i PE 14 -15 listopada Katowice
Puchar Wójta Gminy Chełm 28 listopada Żółtańce
PP Sen i Jun 5 grudnia Bydgoszcz 
Turniej Mikołajkowy 5 grudnia Łabunie
Kujawy Cup 12 grudnia Włocławek
Białołęka Cup 12 grudnia Warszawa
Kurs Trenera Karate 7 – 13 grudnia  Lublin
Kursokonferencja Sędziów PZK 11 – 13 grudnia  Jabłonna